Na KABAryjTON zapraszamy wszystkich, jednak warto pamiętać, że ze sceny mogą paść niecenzuralne słowa i żarty niestosowne dla nieletnich. Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptację swobody artystycznej autorów skeczy.

Nie przewidujemy zniżek dla dzieci – Kabaryjton jest imprezą dobroczynną, kwestujemy na rzecz wsparcia oddziałów dziecięcych rybnickiego szpitala, więc wszyscy pomagają.

Tak, na ogólnodostępnych parkingach.

Kabaryjton to wydarzenie dobroczynne, każdy zakupiony bilet wspiera lokalny cel, dlatego nie przewidujemy żadnych zniżek.

Nie. Ochrona obiektu nie wpuści nikogo z własnym prowiantem, ponieważ takie są wymogi ustawy o organizacji imprez masowych. Jednak z myślą o komforcie uczestników, zorganizowaliśmy bogaty wybór stoisk gastronomicznych, zlokalizowanych na koronie oraz płycie stadionu.

Tak, ale uwaga! Ochrona obiektu nie będzie wpuszczała z parasolkami, które są ze stelażem ostro zakończonym (w kształcie szpikulca).

Podczas imprezy nie wolno filmować. Natomiast można robić zdjęcia telefonami. Będzie nam miło jeśli zobaczymy później zdjęcia na Waszych social mediach! Pamiętajcie o tagowaniu #kabaryjton. Zabronione jest filmowanie i fotografowanie wydarzenia profesjonalnym sprzętem i z użyciem lamp.

Na koronie stadionu znajdują się takie miejsca, na miejscu wskaże je obsługa obiektu.

Kabaryjton jest imprezą jednodniową, a bilet jednorazowy – po opuszczeniu terenu imprezy nie ma ponownego wstępu.

Wnioski o przyznanie akredytacji należy wysyłać na adres: info@starmanager.pl. Muszą zawierać: imię i nazwisko, zdjęcie, nazwę redakcji, numer oraz datę ważności legitymacji prasowej. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 10 czerwca 2022. W dniu imprezy akredytacji nie udzielamy. Akredytacje prasowe są imienne i bezpłatne.

Na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów (także elektronicznych), poza wyznaczonymi miejscami. 

Impreza startuje o godz. 17:00, ale bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 15:30. Zalecamy wcześniejsze przybycie, aby spokojnie zająć swoje miejsca i nie przeszkadzać innym uczestnikom swoim spóźnieniem.

Na teren imprezy nie będą wpuszczane osoby: znajdujące się pod wyraźnym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających, zachowujące się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzający zagrożenie dla bezpieczeństwa lub porządku publicznego. Zabronione jest wnoszenie na teren imprezy broni i innych przedmiotów mogących stanowić zagrożenie, a także korzystanie w jej trakcie ze wskaźników laserowych, wuwuzeli oraz innych hałaśliwych gadżetów mogących zakłócać odbiór programu innym uczestnikom imprezy.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart