Kabareton PRZED Kabaryjtonem

In Bez kategorii Posted

Już 10 marca w katowickim Spodku odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie z okazji Dnia Kobiet! Z okazji święta wszystkich pań 10 marca 2018 w najważniejszej hali widowiskowej na Śląsku zapanuje kabaretowo-komediowy klimat specjalnie dla nich!

Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru, Piotr Bałtroczyk oraz Kabaret Smile – tak prezentuje się męska reprezentacja Kabaretowego Dnia Kobiet. Jedenastu mężczyzn, dzielna męska drużyna, która postara się – w dobrej wierze i dobrym humorem – doprowadzić kobiety do łez.

Jednak zgodnie z powiedzeniem „nic o nas bez nas” – 10 marca na scenie katowickiego Spodka nie zabraknie także kobiecych akcentów. Prym wiodły będą Frele – trójka młodych dam, które propagują wśród Polek i Polaków śląską gwarę, wykonując covery znanych światowych hitów właśnie po Śląsku. Na czele kobiecej reprezentacji stanie zaś Ewa Błachnio – kabaret, musical, stand-up i teatr w jednej osobie, legenda Kabaretu LIMO, znana z wcielania się w rolę eks-premier Beaty Szydło w „Kabarecie na żywo”, laureatka dwóch Złotych Koryt XXII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK 2017 w duecie Para Numer Dwa, który stworzyła z Łukaszem Kaczmarczykiem z Kabaretu Młodych Panów.

Kabareton o kobietach i dla kobiet – jedyna w swoim rodzaju impreza kabaretowa to pomysł agencji Star Manager, która stoi za wieloma wydarzeniami rozrywkowymi na skalę ogólnopolską. Agencja przede wszystkim reprezentuje Kabaret Młodych Panów – jedną z najważniejszych grup kabaretowych w kraju. Oprócz tego organizuje lub współorganizuje takie wydarzenia jak Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK, KABAryjTON czy Legendarny Kosmiczny Mecz, które rokrocznie ściągają tysiące widzów.

BILETY: https://biletynakabarety.pl/event/Kabaretowy-Dzien-Kobiet-2018-Spodek-Katowice-e55070.html