FAQ

Slider: obrazów nie znaleziono

Jak nabyć bilety na KABAryjTON?
Bilety na KABAryjTON 2018 dostępne są w zakładce BILETY
Jakie dokumenty uprawniają do wejścia na KABAryjTON i co należy zabrać?
Do udziału w imprezie upoważnia Was legalnie nabyty bilet wstępu.
Dodatkowym, nieobowiązkowym choć gorąco przez organizatorów zalecanym elementem jest szeroki uśmiech i nastawienie na dobrą zabawę. Oprócz tego zachęcamy do zabrania gotówki – przewidujemy liczne atrakcje oraz strefę gastronomiczną na koronie Stadionu Miejskiego.
Czy na imprezę mają wstęp osoby niepełnoletnie?
Na KABAryjTON zapraszamy wszystkich, pamiętajcie jednak, że dajemy artystom prawo do swobodnego ułożenia programu i nie odpowiadamy za słowa padające ze sceny podczas ich komediowego występu, ani za tematy przez nich poruszane.
Nie przewidujemy zniżek dla dzieci – jest to impreza dobroczynna, wszyscy pomagamy!
Czy w pobliżu Stadionu można zostawić samochód?
Tak, na ogólnodostępnych parkingach.
Uprzedzamy, że choć miejsc parkingowych jest sporo, jednak ich ilość jest ograniczona. Prosimy o zaplanowanie dodatkowego czasu na parkowanie w rejonie Stadionu Miejskiego – zależy nam, by wszyscy widzowie mogli zobaczyć nasz kabareton w komfortowych warunkach, od początku do końca.
Miejsca, gdzie znajdują się parkingi znajdziecie w podmenu „Lokalizacja”, gdzie zaznaczyliśmy je na mapce.
Czy na teren obiektu można wnieść napoje oraz żywność?
Niestety, ustawa o organizacji imprez masowych wymaga od nas zatrudnienia ochrony, która skutecznie zabroni Wam wniesienia żywności oraz napojów na teren obiektu. Dla Waszego komfortu, na koronie oraz płycie stadionu zorganizowaliśmy strefę gastronomiczną, w której znajdziecie coś do jedzenia i do picia.
Czy podczas KABAryjTONU można filmować i fotografować?
Telefonami – zawsze i wszędzie! Będzie nam miło jeśli zobaczymy później zdjęcia i filmy na Waszych facebookach, instagramach czy snapach! Pamiętajcie o tagu #kabaryjton2018!
Zabronione jest jednak filmowanie i nagrywanie wydarzenia sprzętem tylko do tego przeznaczonym (tzw. „profesjonalnym”), a więc wszelkiego rodzaju kamery (także GoPro) czy rejestratory dźwięku odpadają!